2022 Trend Gelin Makyajı Modelleri

Düğün gününde gelinlerin gelinlikleri ve saçları kadar önem verdiği bir başka konu gelin makyajıdır. Gelin makyajı gelinin görünüşünü değiştiren bir özellik olduğundan özenle seçilmelidir. Özensiz yapılan makyaj gelinin mutsuz bir düğün geçirmesine neden olur. Makyaj seçimi yapılırken gelin adaylarının modaya uygun seçimler yapması daha güzel bir görünüm kazanmalarını sağlayacaktır.

Gelin Makyajı Seçimi

Gelin makyajı seçiminde önemli bir unsursa ten kadar gelinin göz rengidir. Göz rengine uygun makyaj seçimi yapılması kişiyi daha güzel gösterecektir. 2022 trend gelin makyajı modelleri arasında buğulu göz makyajları bulunuyor. Gelin adaylarının rahatlıkla seçebilecekleri buğulu göz makyajı herkese çok yakışan ve güzel gösteren bir modeldir. Gelinin güzelliğini ve ışıltısını ön planda tutacaktır.

2022 Gelinbaşı Modelleri

Evlenme arifesinde olan bayanlar gelinlik, duvak, ayakkabı, düğün çiçeği seçimlerini çoktan yapmış düğün gününü beklemeye başlamış durumdadır. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra geriye düğün günü kuaföre yaptırılacak gelinbaşı modeli seçimi kalmıştır. Gelinbaşı gelinlerin titizlikle seçtiği ve içine sinmesi gereken bir hazırlıktır. Gece boyunca çekilecek fotoğraflarda güzel çıkmak için her şeyin eksiksiz olması gerekiyor. Gelinbaşı modelleri gelinin saç rengine de değişebiliyor. Bu nedenle düğün gününden önce bir kuaförle görüşmeli ve bilgi almalısınız. Böylece beğendiğiniz gelinbaşı modeli için saçınızı önceden boyatabilme şansı yakalarsınız. Kuaför yüz hatlarınıza göre sizlere en uygun modelleri gösterecektir. Düğün günü gelin özeldir. Gelin kusursuz denebilecek hazırlıklarıyla da kendini özel hissetmek ister.

Yeni Sezon Saç Modelleri

Yeni sezonun saç modelleri her zaman olduğu gibi gelinin seçtiği gelinliğe göre değişkenlik gösterecektir. Sırtı açık bir gelinlik tercih edildiyse geline önerilebilecek gelinbaşı modeli salık saçtır. Eskilerde abartılı saç modelleri revaçtayken günümüzde gelinler sade ve doğal görünümden yana olarak saf gelinbaşı seçimleri yapıyor. Uzun saçlı gelinler, gelinbaşı modellerini seçmede daha şanslıdır. Ancak kısa saçlı olsanız da üzülmeyin çünkü postişlerle kısa saçlarınızı kuaförde uzattırarak beğendiğiniz gelinbaşı modelini yaptırabiliyorsunuz. Doğal bir saç modeli seçtiğinizde saçınıza takacak küçük aksesuarlarda seçerek, renkli bir gelinbaşı tasarımı yaptırabilirsiniz. Düğün öncesinde anlaşma yaptığınız kuaför seçtiğiniz gelinbaşı modeli için prova yapacak ve modelin içinize sinmesini sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir