Askeri Moda Trendi ile Temel Giyim Kombini

Her sezon değişen moda trendlerinde, askeri trendi oldukça ikna edicidir. Bu trend, bir süredir farklı stillerle pistte. Zeytin yeşili renk paleti ve bloklanmış nötr parçalar, birçok akıllı yardımcı aksesuar ve temiz kesimlerle birlikte, tüm sonbahar klasiklerimizi mükemmel bir tamamlayıcıdır. Askeri görünüşü dişil tutmanın anahtarı doğru parçaları seçmektir. Doğru eşleştirmeler için temelinizi seçin:

askeri
askeri
  • Gömlek: Dolabınızdaki trendi çeşitli şekillerde bulabilirsiniz. Askeri trend gömlek çok yönlü bir kıyafet parçasıdır, onu etek veya pantolon içine sıkıştırabilir veya açık bırakabilirsiniz. Bir üst katman olarak kullanabilirsiniz veya bir ceket altında giyebilirsiniz.
  • Pantolon: En yaygın olanı bu günler tabii ki sıska pantolon, ancak her vücut çerçevesine uygun olduğu için casual pantolon herkes için idealdir. Kamuflaj baskılı kargolar ve capriler, uzun süredir bekliyordu ancak trendin yeni konusu zeytin, lacivert ve haki renk askeri pantolon.
  • Ceket: Gardırobunuzdaki askeri trendi vurgulamanın bir başka yolu da askeri ceketler. Bunlar sonbaharda kesinlikle olmalı! Ceket modelleri, farklı uzunluklar, kumaşlar, kesimler, bezemeler ve renklerle değişik türde olabilir.
askeri ceketler
askeri ceketler
  • Elbise: Vücut şeklinize bağlı olarak, çeşitli askeri giyim alternatiflerinden de seçim yapabilirsiniz. Bunlardan en yaygın olanı klasik gömlek elbiselerdir. Beyaz veya kahverengi platformlu ayakkabı veya bot modelleri ile harika görünecektir.
  • Etek: Askeri trendi en dişil göstermenin yolu etek giymektir. Asker yeşili veya kamuflaj baskılı olabilir. Dizin hemen üstünde biten askeri etek, mini veya uzun askeri eteklerden daha klas ve akıllıdır. Onları beyaz veya bej resmi gömlek veya düz siyah tişört ile kombinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir