Büstiyer Stil için Çarpıcı Şıklık Önerileri

Bluz ya da iç çamaşırı, hangi versiyonda olursa olsun, büstiyer, son derece şık ve inanılmaz derecede işlevseldir. Herkes bugünlerde onları giyiyor, ayrıca modadaki en çekici parçalar denebilir. Bazı kıyafet fikirlerine bakalım ve stilimizde çarpıcı değişiklikler yapmak için büstiyer kullanalım, ne dersiniz?

  • Şort ve Büstiyer

Rahat yaz günlerinde, denim şortunuzu neon renkli spor büstiyerler, şapka, sandalet ve spor bir çanta ile kombinlemek harika bir fikir değil mi? Şort ve büstiyer bu sezonun trendi ve uzun süre kalıcı gibi görünüyor, haberiniz olsun.

büstiyer
büstiyer
  • Bir Deri Ceket Altında

Dantelli, şık bir büstiyer, bir deri ceket altında hayli kışkırtıcı görünüyor. Etek ya da pantolon olabilir ama kısa etek düşünüyorsanız ayağınıza bot veya uzun çizme giymeniz önerilir.

  • Şeffaf Gömlek ve Büstiyer

Aslında açık renkli ya da şeffaf kumaşlı bluz modellerine bayılıyoruz, ancak iç çamaşırımızın ortada olmasına da tahammülümüz yok. İşte o zaman büstiyer kurtarıcı parça olabilir. İçinde düz veya neon renkleri, hatta biraz daha cesur davranarak dantellileri deneyebilirsiniz.

büstiyer modelleri
büstiyer modelleri
  • Tığ İşi Bluz ile

Örme üstleri giymekten çekiniyorsanız, büstiyeri keşfettikten sonra rahatlıkla giyeceğinize emin olabilirsiniz. Uzun, düz formlu bir büstiyer tığ işleri ile harika görünecektir. Fakat aynı renk veya yakın tonda olmasına özen gösterin.

  • Yüksek Belli Pantolon

Yüksek belli kumaş pantolonlar, tüm vücut tiplerine uyar, onları şık bir büstiyer ile eşleştirin. Hâlâ rahat değilseniz, bir pelerin, bolero veya ceket giyebilirsiniz. İnce vücut takıları size mükemmel bir estetik katacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir