Denemeniz Gereken 4 Kısa Saç Stili

Kısa Bob kesimlerin popüler olmasının çok iyi bir nedeni var; olağanüstü özgürlük duygusu ve sıra dışı seçenekler ile dolaşmanı sağlıyor. Dahası sizi çok mutlu ve ferah bırakıyor. İşte kısa saç kesimlerinde, hemen eğlenceli tarafınızı ortaya çıkaracak deneyebileceğiniz bazı klasikler:

katmanlı bob
katmanlı bob
  • Katmanlı Bob saç kesimi

Rahat ve eğlenceli vakit geçirmek isterseniz, o zaman aramanız gereken kısa saç kesimi budur. Birkaç yöne ayrılmış katmanlara eklenen bob parlaklığı stili aynı zamanda düzgün ve eğlenceli hale getiriyor. Bu kesinlikle denemek için pratik ve şık bir saç kesimi.

  • Yana Doğru Taranan Kısa Bob Saç Kesimi

Stilin amacı çok basittir. Yüzünüzü güzelce çerçeveleyerek yeni bir boyut katmanız gerekir. Ve dolayısıyla yuvarlak yüzünüz varsa, görünümünüzde mucizeler yaratır! Özellikle gözlerinizi cazibe merkezi haline getiren model, büyük bir alnınız varsa en kolay şekilde gizler.

  • Kase Kesim Bob

Bu, günümüzde sadece bakım kolaylığı açısından değil aynı zamanda kesimi de çok kolay olduğu için çok popüler bir stildir. Kenarları ve arkaları aynı uzunlukta kesilen ve birinin başınıza bir kâse koymuş gibi görünen son derece sevimli saç kesimi, uzun ve oval yüzler için idealdir.

bob
bob
  • Dalgalı Kısa Saç Kesimi

Amacınız farklıysa, bu sizin için doğru seçimdir. Bu, kısa ve katmanlı bir saç stili olup, bölümlerin çok net bir şekilde görülebilmesi sayesinde çok doğal ve sportif bir görünüm elde edersiniz. Artı, renk ekleme konusunda endişelenmeniz gerekmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir