Erkeklere Çiçek Göndermenin Püf Noktaları

Her ne kadar hediye olarak çiçek seçeneğinin karşısında kadınlar olsa da erkeklerin de çiçek almaktan hoşlandıkları yapılan araştırmalara sonucunda elde edilmiştir. Erkeklere çiçek gönderiminde ise bazı detaylara dikkat etmeniz önerilir. Özellikle renkler konusunda pasteller ya da soft renkler yerine erkekler daha canlı renklerden hoşlanırlar. Göz alıcı renkler onları etkiyecek olan seçenektir. Bunun yanı sıra erkeklere çiçek gönderiminde onların ilgi alanlarına gönderme yapan seçeneklere de yer açabilirsiniz. Eski araçlardan hoşlanıyor ise aranjmana eski bir araba modelini dekoratif olarak ekleyebilir ya da saksı olarak futbol topu benzeri bir seçime yer verebilirsiniz.

Hangi Çiçek Seçilebilir?

Erkekler her ne kadar çiçek almaktan hoşlansalar da ilk denemenizi ofisine değil de evine yapmanız daha güvenilir bir seçim olacaktır.

terarium

Erkeklere çiçek tercihinde canlı renklere sahip olan buketlerin yanı sıra salon bitkilerine ve hatta bonsai seçeneğine de gönül rahatlığı ile yer verebilirsiniz. Bunun yanı sıra günümüzde popüler olan teraryum seçeneğine de yer açmanız mümkün. Özellikle ilgi alanına hitap eden bir teraryum uygulaması onu gerçekten mutlu edecek olan bir seçim olacaktır.

Kütahya Çiçekçi markasında bulunan çiçek tasarımları içinde teraryum seçenekleri de yer alıyor. Bunun yanı sıra Kütahya Çiçekçi de bulunan bonsai, yapraklı salon çiçekleri, orkideler ve harika buket çiçekleri arasında seçim yaparak sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir