Metal Örgü Cephe Kaplamaları

Avrupa’da birçok projede, özellikle hava sirkülasyonunun gerekli olduğu bölge ve alanlarda, yeşil bina sertifikası uyarınca, yaygın olarak kullanılan bu cephe sistemleri, ülkemizde yeni yayılmaktadır. Başta Alüminyum olmak üzere birçok metal malzemeden üretilebilen bu sistemler, geçirgenlik ve estetik özellikleri ile müşterinin ihtiyacına göre değişen dış bir malzemedir.

Esas olarak Alüminyum, Sac, ST37, Bakır vb. gibi malzemeler ile üretilen bu sistemlerin, Güneş ışınlarını kırmanın yanı sıra Rüzgar mukavemeti azaltma özellikleri de mevcuttur. Geçirgenliğin istendiği cephelerde, standart dış cephe malzemelerine güzel ve şık bir alternatiftir. Bina cepheleri, Genişletilmiş Metal Mesh Cephe sistemleri kullanılarak mimari ağın estetik ve teknik özellikleri ile tamamen dönüştürülebilir. Işık yansıması, güvenlik ve güneş koruması gibi yüksek fonksiyonel değerleri birleştirerek binalara bağımsız bir karakter kazandırır. Binanın görünümüne benzersiz bir karakter eklenerek çok çeşitli farklı dokuma tipleri ile zenginleştirilebilir.

Genişletilmiş Metal Örgü Cephe Kaplamaları Özellikleri

Malzeme, aydınlatma koşullarına ve görüş açılarına bağlı olarak geçirgen veya opak olabilir. Işık ve gölge, güneş ışığı ya da bulut, yapıda metalik bir etki yaratır. Ayrıca ikinci bir cephe kaplaması hissi yaratarak bunu bina yüzeyine yansıtılır. Genişletilmiş Metal Mesh Cephe ayrıca bir güvenlik fonksiyonuna sahiptir. Güneşten korunma ve ses emilimi sağlar. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış, ürünlerimiz çok az bakım gerektirir ve yüksek kaliteli aşınma direnci sunar. Denenmiş ve test edilmiş bağlantı sistemleri, montaj çözümlerinin özelleştirilmesini sağlar. En yüksek binalarda ve kuvvetli rüzgarlarda bile optimum güvenliği garanti eder.

Genişletilmiş Metal Mesh Cephe tasarımları sadece etkileyici teknolojileri ile değil, aynı zamanda özel mimarilerinin verdiği tipik karakterlerle de ayırt edilir. Modern mimari ürünlerimiz birçok farklı modelde üretilir. Projeniz için, işlevsel ve estetik özellikler yaratırken hayal gücünüzü de serbest bırakır.

Firmamız hem genel üretimde hem de tasarım gibi özel detaylarda kalite ve optimum malzeme etkisi için güncel standartlar sunmaya devam edecektir. Daha fazla bilgi için, lütfen cephe tiplerine https://www.ceylanlarmetal.com/urun/genisletilmis-metal-mesh-cephe bakınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir