Sürat Kargo Çağrı Merkezi

Daha önce, 3 yıl üst üste en iyi kargo şirket seçilen Sürat Kargo, çok geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Siz de, tam olarak 220 noktaya kargo hizmet sunan Sürat Kargo ile kargolarınızı hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Ancak, bu denli büyük bir kargo firmasının müşteri hizmetleri iletişim bilgilerine ulaşmak her zaman için kolay olmuyor. Sürat Kargo çağrı merkezine ulaştığınız taktirde ise, müşteri temsilcilerinin hatlarına yaşanan iletişim yoğunluğu nedeniyle kısa bir süre bekletilebilirsiniz. Sürat Kargo müşteri temsilcilerinin hatlarında yaşanan yoğunluk giderildiği vakit, müşteri temsilcileri en kısa süre içerisinde size dönüş yapacaktır. Sürat Kargo çağrı merkezi ile iletişime geçtiğiniz vakit, kargonuzun en geç teslimat süresini öğrenebilir, tüm soru ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Peki, Sürat Kargo çağrı merkezi iletişim bilgileri nelerdir?

Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

Kargo teslim-alım süreci içinde, kendi başınıza çözümleyemeyeceğiniz sorunları, Sürat Kargo resmi ve gerçek çağrı merkezinden yardım alarak kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Aşağıda belirttiğimiz Sürat Kargo çağrı merkezine ait iletişim numarası ile, kargonuza dair merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, kargonuzun teslimat süresi hakkında bilgi olabilir ve varsa şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

  • Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası: 0850 202 0 202
  • Siz de, Sürat Kargo çağrı merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak ve Sürat Kargo’ya daha hızlı yoldan ulaşmak için direkbaglanma.nethttps://www.direkbaglanma.net/adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir