Bahçıvan Pantolon Kombinleme Tüyoları

Yaz ya da kış fark etmeksizin her mevsimde oldukça sık şekilde tercih edilen ve oldukça rahat bir kullanıma sahip olan bahçıvan pantolonları doğru şekilde kombinlemeniz için sadece birkaç ufak tüyo bilmeniz yeterli

Bahçıvan Pantolon Kombin Tüyoları

Bahçıvan pantolonların en sık tercih edilen kombinleme şekli içine beyaz tshirt giyilen kombin şeklidir. Oldukça sıradan olan bu kombinleme şekli en basit olanıdır. Boynunuza takacağını bir fular ile daha değişik bir görünüm elde edebilirsiniz. Sadece beyaz tshirtler değil farklı renklerde tshirtler de tercih edilebilir.

Bahçıvan Pantolon Kombini
Bahçıvan Pantolon Kombini

Yaz aylarında göbeği açık bir büstiyer ile oldukça spor ve hoş bir kombin elde edebilirsiniz. Oduncu gömlekleri aslında bahçıvan pantolonun en büyük tamamlayıcılarından birisidir. Genellikle bahçıvan pantolon giyildikten sonra bele oduncu gömleği bağlanır. Fakat oduncu gömleğini giyerek de oldukça hoş ve salaş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sonbahar mevsiminde balıkçı yaka bir kazak ve altına giyeceğiniz kısa botlar ile kombinleyeceğiniz bahçıvan pantolonunuz oldukça hoş bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Sadece kot olarak değil son dönemlerde kumaş bahçıvan pantolonlar da oldukça moda. Yaz aylarında şık bluz, gömlek ve topuklu ayakkabılar ile kombinleyebilir ve klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.  Kumaş bahçıvan pantolonları sadece klasik olarak değil günlük spor olarak da kombinleyebilir ve yaz aylarında hafif bir pantolon giymenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir