Bu Sonbahar Sahip Olmanız Gereken Trend Tırnak Parlaklığı

Ojeler, diğer kozmetiklerde olduğu gibi, mevsimsel olarak değişir ve şıklığımızı son noktayı koyar. Soğuyan mevsim öncesi tırnaklarınıza doğru imajı eklemek isterseniz, bu şaşırtıcı oje renkleri sunan 8 trendi denemek zorundasınız.

 1. Parlament: Gizemli gece mavisi, siyah renk ojeye mükemmel bir alternatiftir. Bu şaşırtıcı ton ile sonbahar ve kış mevsimi harika bir uyum yakalıyor.
 2. Bordo: Bu sezon moda dünyasına hâkim renk bordoyu stilinize eklemenin en iyi yolu tırnak cilasıdır. Seksi, şık ve süper etkileyici bordo ojeleriniz ile hayatınıza biraz dram ekleyin.

  oje
  oje
 3. Gümüş: Soğuk mevsimler, asla grisiz olmaz ve gümüş oje rengi şaşırtıcı tonları ile hayır demek istemeyeceğiniz bir renktir. Agresif, fakat havalı değil mi?
 4. Yeşil: Farklı ve şaşırtıcı renk yeşil ilk tırnak modası değil ama bu sezon gerçekten renkler harika. Mat, metalik, parlak, dilediğinizi kullanın, popüler olacağınıza kuşku yok.
 5. Yakut: Klasik ve her zamanki gibi favori. Kış kasvetine karşı, kırmızı tonları sık sık oje ve ruj için kullanabilirsiniz.

  oje renkleri
  oje renkleri
 6. Altın: Altın rengi bu kış trendini koruyor. Bu mevsim parlak, sedefli, ışıltılı altın tonları tamamen göz kamaştırıcı, ancak her fırsatta sürülebilecek kadar zarif.
 7. Portakal: Parlak, patlayan renkleri seviyorsanız mükemmel bir seçimdir. Herkes için her zaman kullanılabilir portakal renk oje giyim stilinizle uyumluysa harika bir seçimdir.
 8. Erik: Bir başka trend renk olan erik, asalet temasıyla mevsime mükemmel uyum sağlar. Derin ve opak tonlarda veya metalik bir dokuda farklı alternatifleri denemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir