Dkp Sac Nedir?

Sıvı çeliğin sürekli bir döküm yöntemiyle katılaştırılmasıyla oluşturulan, dikdörtgen bir yarı ürünün sıcak haddehanede sıcak haddelenmesi ile elde edilen ve kalınlığı 1.50-20 arasında değişen, levha denilen rulo veya levha formundaki yassı çelikler, 00 mm. Siyah yaprakların kullanım ve üretim alanları diğer yaprak modellerinden farklıdır. Siyah sacların üretiminde, duvarın kalınlığı diğer sac modellerinden daha yüksektir.

İçeriği Hakkında Bilgi

Siyah sac modeller için 1,5 mm et kalınlığı. – 20 mm. Menzil içinde. Bu levhaların kullanım alanları, inşaat malzemelerinin yapımında, kara ve demiryolu taşıtlarının yapımında ve diğer kapsama alanlarında kullanılır. Siyah sayfayı DKP sayfasından ayıran tek nokta rengidir. Uygulama alanları: Soğuk şekillendirmeye uygun genel uygulama (galvanizli kaplama, ofis mobilyaları, aydınlatma ekipmanları, vb.) Çizim için genel uygulama (otomotiv, buzdolabı, çamaşır makinesi, mutfak gereçleri, vb.)

Farkı

Bu tercihin ana nedeni çözüm odaklı yaklaşımımızdır. dkp sacın nitelikli ve kendini işine adamış ekibi, müşterilerinin sorunlarını çözmeye çalışmaktadır. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu sonuçları sunmaktan sorumludur:

100% zamanında teslimat
Ürün kalitesinin sürekliliği
Sektör lideri satış sonrası müşteri hizmetleri
Ürün odaklı ürün süreçleri ve tasarım çözümleri
Karaka Metal DKP Levha Ürünleri

DKP sac üreten fabrikaları veya üreticileri araştırırken, projenize en uygun olanla çalışmak istersiniz. Hemen hemen her şirket ortalama ürün kalitesi elde etmeyi başarıyor. Ancak, size daha kaliteli ürünler sunmak için bir garanti sunuyoruz. DKP sac ürünlerinden istediğiniz boyutu seçebilirsiniz. Karaka Metal, dkp sacını aşağıdaki kalınlıklarda sağlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

Boyutları Hakkında Bilgi

DKP sayfalarının boyutları aşağıdaki tablodan kontrol edilebilir. DKP yaprak boyutlarıyla ilgili sorun yaşarsanız ekibimizle de iletişime geçebilirsiniz. Metal, en yeni nesil dkp sac üretim teknolojisini kullanarak size doğru ürünleri sunar. Nitelikli endüstriyel çalışanlarımız beklentilerinizi karşılamak için sürekli gelişmektedir. Siparişlerinizi zamanında DKP’ye teslim etmeye özen gösteriyoruz. DKP levhaların ağırlığına bakılmaksızın, tüm siparişlerinizi zamanında ve en güvenilir şekilde teslim ediyoruz.

Kullanım Alanları

DKP levhalar, diğer levha ürünlere kıyasla belirli niteliklere ve özelliklere sahiptir. Bu özellikler kullanım alanlarını belirler. DKP levhalar genellikle ev aletleri, otomotiv, inşaat malzemeleri ve mobilya gibi sektörlerde kullanılır. DKP’nin sayfa özellikleri ve fiyat seçenekleriyle bir fiyat ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Bir DKP sayfasının nerede kullanıldığını ve ne tür DKP sayfalarının kullanıldığını merak ediyorsanız, aşağıdaki öğelere bakabilirsiniz.

Soğuk şekillendirme özellikleri nedeniyle DKP levhalar dayanıklı ev aletleri, otomotiv, ev aletleri, ofis mobilyaları ve ısıtma sistemlerinin imalatında kullanılabilecek bir üründür. DKP levhalar, son derece derin özellikleri nedeniyle derin rotasyon gerektiren parçaların üretiminde kullanılır. Kaynaklanabilir olmaları nedeniyle kimyasal kaplamaların yüzeye uygulanması kolaydır.

Yüksek Dayanıklılık Gösterir

DKP levhalar, düşük karbonlu alaşım yöntemleri kullanılarak üretildiklerinden iyi şekillendirme ve yüksek dayanıklılık gerektiren endüstrilerde tercih edilir. DKP levhalar, bir veya iki katmanlı levha yapısına sahip oldukları için gıda kaybına neden olmayan mutfak eşyaları üretiminde kullanılabilir.
DKP Bunlar, sıvı sıvılaştırılmış çeliğin sürekli döküm yöntemiyle ve 1.00 mm kalınlığında katılaştırılmasıyla oluşturulan dikdörtgen bir bölüm veya haddelenmiş ürün haddelenerek elde edilen dkp sargıları veya dkp levhaları şeklinde yassı metallerdir. 20.00 mm (milimetre). ,

Lazer Kesimine Uygundur

Siyah sac ve dkp saçlar lazer kesim için uygundur. DKP çelik lazer kesim, zamanın faydalarını en üst düzeye çıkarabilir. Kalıp maliyetleri gibi ek maliyetler en aza indirilir. DKP sac malzemeler kümülasyon olmadan üretilir – sorunsuz ve son kullanıcıya teslim edilir. DKP bobinleri ve Dkp bobinleri kaynak kuyusunu korur. DKP saç kullanım alanları çok yaygındır ve DKP levhalar çok amaçlı bir demir ve çelik ürünüdür.

Dkp sac hakkında daha fazla bilgi için https://www.karacametal.com/dkp-sac-fiyatlari sayfasına bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir