Dönemin Gözdesi Şeffaflık

Modanın sağlam bir endüstri olduğunu düşünürseniz her yıl modanın temel kodlarının değişmesini garip karşılamazsınız zira moda bir endüstri olduğu için her yıl kodlarını yineler ve karşımıza o sezonun moda renkleri, moda kumaşları, moda aksesuarları çıkar.

şeffaf yağmurluk
şeffaf yağmurluk

Aslında bu endüstrinin ayakta kalması için ve bir sürü insanın bu işten ekmek yemesi için son derece önemlidir ve insanlar da moda çoğunlukla bir tutku olduğu için modanın kodlarına uyarak giyinir. Biz de bu yazımızda bu sezon sıkça karşımıza çıkacak gerek New York Moda Haftasında karşımıza çıkan, gerek Mercedes Benz FashionWeek’de gördüğümüz şeffaf giysilerden bahsedeceğiz. Zira bu kışa şeffaf giysiler damga vuracak gibi görünüyor.

Nasıl Giyilmeli?

Kışın şeffaf giysiler giyilir mi diye düşünmeyin. Belki de işin püf noktası tam da burada. Doğru bir kombin ile rahatça PVC malzemeden yapılan giysileri rahatlıkla giyebilirsiniz.

Zaten moda haftalarından da gördüğümüz gib

i şeffaf giysiler her yerde. Ayakkabıdan elbiseye kadar şeffaf giysiler almış başını gidiyor.

pvc çanta
pvc çanta

Elbette tepeden tırnağa şeffaf giyinilecek diye bir kaide yok ama giydiğiniz montun üzerine şeffaf bir yağmurluk giyerek son derece hoş bir kombin elde edebilirsiniz dış giyimde.

İç giyim olarak ise düşünüldüğünde, balıkçı yaka kazak üzerine şeffaf bir süveter giydikten sonra altına yırtık Jean ve yırtık Jean içine de sezonun bir diğer gözdesi olan file çoraplar giyerek harika son moda bir kombin elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir