Kürkün Altına Ne Giyilir?

Eski zamanlardan günümüze gelebilmeyi başarmış giyim sektörünün vazgeçilmez kıyafetlerinden biri de elbette kürklerdir. Kürk dünyası, giyim sektörünün en eski ürünlerinden biri olarak bulunurken, her sezon kadın modasında da en gözde ürünlerden biri olmaya da devam ediyor. Kürkler günümüz moda dünyasında mantolar, görkem ya da frapan kelimeleriyle özdeşleşmiştir. Bugünlerde ise yeni mda akımı ile birlikte göz attığımızda, kürk dünyasında moda biraz daha sportif giyim tarzına uygun şekilde düzenleniyor…

Şık gecelerde olmazsa olmaz kaban modellerinden biri olarak kürkler, eski tarihlerden beri kullanılır. Kış sezonunda en iyi moda dünyasındaki kıyafetlerden biri kürkler, casual şıklığında tercih edildiği gibi istendiğinde sportif seçimlere uygun olarak da renk ve desenleriyle tercih edilebilir.

Günlük Şıklığı Yakalayın

Eğer günlük giyimde şık olmayı yakalamak istiyorsanız, imitasyon kürk modelleriyle birlikte sportif bir tarz yakalayabilirsiniz. Bu nedenle de konforlu ayakkabılar olan spor ayakkabılarla beraber kombin yapabilir, kürkünüzle birlikte spor ayakkabı seçimlerinizi yapabilir ve tarzınızı da ortaya koyabilirsiniz.

Colorblock kürk modelleriyle birlikte isterseniz çok daha klasik kürk renkleriyle beraber bugünün modasına aykırı bir renk seçebilirsiniz. Moda dünyasında klasikleşen kürk renklerinin dışında son yıllarda renkli kürkler değil, siz daha çok eski tarzda renklerle beraber sportif bir model yaratabilirsiniz. Bu şekilde kürk renklendirme sayesinde moda dünyasında siz de ayak uydurabilirsiniz.

Kürklü Kapüşon Denediniz mi?

Çok eski olmayan fakat yeni de olmayan bir model seçiminde kürklü kapüşonlar seçimi yapabilirsiniz. Tüyleriyle birlikte donatılmış imitasyon kürk modellerinde soğuk kış günlerinde sizi sıcak tutacak olan bu modeller sayesinde her zaman kendi sıcaklığınızı yakalar, seçimi kendiniz yaparken zevkinize uygun şekilde de kombin modellerini deneyebilirsiniz.

Gece Davetlerine Özel Kürk Kombini

Deri pantolonlardan tutun da mini elbise modellerine kadar, dantel çoraplar ile daha etkileyici olacağınız bir gecede gözlerin sizin üzerinizde olmasına ne dersiniz? Kürk paltolar ile beraber gecelerinizin en gözde kadını olacak, abiye modelleriyle beraber daha göze dolgun olacak şekilde akım başlatabilirsiniz.

Zarif modelleriyle beraber topuklu ayakkabı seçimleri yaptığınızda da hem şık olmayı başarır hem de konforlu bir kürk montlarıyla görünümünüzün göze hitap edecek şekilde daha ışıltılı olmasını da başarmış olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir