Sonbahar Gelini Olmak İşte Bütün Mesele Bu

Özellikle düğününüzü sonbaharda istiyorsanız ya da elde olmayan sebeplerden dolayı düğününüz sonbahara kaldı ise, birçok planınızı mutlaka değiştirmelisiniz. Bizler bu yazımızda sizler için sonbahara yakışacak gelinlikleri konu olarak ele almak istedik. Elbette hayal ettiğiniz gelinlik olmalı ama birkaç farka da dikkat etmeniz bizce şart.

sonbahar düğünü
sonbahar düğünü

Gelinlik Bolerosu

Havaların soğumasına karşın sizler de önlemlerinizi almış olmalısınız. Bu sebeple gelinliğinizi dekolteli tercih ediyor olsanız dahi mutlaka üzerine giyeceğiniz bir bolero almayı unutmayınız. Gelinlik bolerosu elbette beyaz ya da kırık beyaz renginde olacak ve dilenirse gelinlik detayları ile süslenebilecek. Bunu özel dikim yaptırabilir ve daha hoş durmasını sağlayabilirsiniz.

Uzun Kollu Gelinlikler

Genellikle sonbahar gelinlerine en çok yakışan model uzun kollu gelinlik modelleri oluyor. Kollarınızı uzun ve dantel tutabilir hatta ön kısmını da kapalı yaptırabilir ama sırt kısmında oldukça cesur olabilirsiniz. Farklı bir tasarım ve farklı bir hava katacağınız bu ayrıntılar ile bizce soğuk havlarda içinizi ısıtacak ev sizi çok mutlu edecek bir gelinlik seçmiş olacaksınız.

sonbahar gelini
sonbahar gelini

Gelinlik Fiyatları

Gelinlik fiyatlarını özel dikim olarak talep ediyorsanız kiralama fiyatları 4 binden başlıyor diyebiliriz. Bu satılık olduğunda ise en az 1 bin kira gibi bir artış kazanarak devam ediyor olacak. Daha uyguna ise daha güzel ve istediğiniz özentide sahip bir gelinlik bulmak oldukça zor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir